Поиск

понеділок, 2 липня 2012 р.

Іспанія знову чемпіон.

• Іспанія захистила титул чемпіона Європи
Футболісти збірної Іспанії захистили титул чемпіонів Європи і ще на чотири роки залишили у себе головний трофей турніру - Кубок Анрі Делоне.

У фіналі Євро-2012, що пройшов на НСК "Олімпійський" у Києві, підопічні Вісенте дель Боске з рахунком 4:0 (2:0) перемогли національну команду Італії, повідомляє УКРІНФОРМ.
Автором першого голу став Давід Сільва, який відзначився на 14-й хвилині зустрічі після пасу Цеска Фабрегаса. Подвоїв перевагу іспанців Хорді Альба, якому на 41-й хвилині асистував Хаві Ернандес. Після перерви справу довершили Фернандо Торрес (84) та Хуан Мата (88).
Останні 30 хвилин зустрічі італійці грали у меншості. Вийшовши на заміну, Тьяго Мотта провів на полі лише декілька хвилин і потягнув задню поверхню стегна, а "Скуадра Адзурра" залишилася вдесятьох через вичерпаний ліміт замін.
Італійці останню перемогу над Іспанією в офіційному матчі здобули в 1994 році. У чвертьфіналі чемпіонату світу в Бостоні (США) вони виграли з рахунком 2:1. Вирішальний м'яч на 88-й хвилині провів Роберто Баджо.
Фінальний турнір XV чемпіонату Європи пройде влітку 2016 року у Франції.